Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Buradan en çok sorulan sorulara ulaşabilir,bizlere soru sorabilirsiniz veya merak ettiğiniz tüm sorular ve siparişleriniz için;
 
bilgi@galektra.com.tr
444 55 89
+90 543 903 30 88

Hafta içi 08:00 - 18:00 / Hafta sonu 08:00 - 13:00 arasında bize ulaşabilirsiniz.
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- Kargo Süreçleri

Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş Yurtiçi gönderilerini şuan Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, Yurtdışı gönderilerini ise PTT Kargo ile gerçekleştirmektedir. Yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır. İade, değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti müşterimiz tarafından karşılanır. Bu işlemler siparişin ilk gönderimi dahil tüm taşıma ücretlerini kapsayabilir. İşletmemizin kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri - tarafından karşılanır.

Kargo Süreleri:
Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca - tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır ve teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Sitemiz yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Galip Mühendislik Elektrik San. Tic. A.Ş. Samsun'dadır. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Cumartesi, Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa galip@galip.com.tr adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

Kargo Güvenliği:
Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için siparişinizi teslim aldığınızda kargo görevlisi önünde açılması gereklidir. Üründe bir hasar görüldüğünde rapor tutturarak bir kopyası alımalıdır. Zarar görmüş kargoyu kesinlikle teslim almayınız . Aksi taktirde siparişiniz gönderilmiş kabul edilecektir. Tereddütte kaldığınız durumda +90 362 266 65 91(pbx) nolu telefonu arayarak yetkililerden de bilgi alabilirsiniz. Kargo Kontrolü: Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuğunda, paketi teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak ile tespit ettirin ve sigorta tarafından karşılanmasını talep edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.